Жалюзі на вікнаЖалюзі створені для захисту від сонячного світла. Насправді ж вирішують ще 2 великі завдання: закривають від сторонніх поглядів та доповнюють інтер'єр. Раніше жалюзі були синонімом слова офіс. Сьогодні все змінилося. І якщо ви вирішите купити жалюзі, то зіткнетеся з питанням: Як вибрати?
Види жалюзі

Горизонтальні – найпоширеніший варіант, що виконується із пластику, дерева або алюмінію. Відмінно підходять для будь-яких кімнат і різних інтер'єрів.


Вертикальні – часто використовуються в офісах, навчальних та медичних закладах. Ці жалюзі виготовляються з текстилю, дерева, алюмінію чи пластику та допоможуть при необхідності візуально розширити приміщення.


Рулонні штори - штори такої конструкції згортаються в рулон і виконуються з текстилю або бамбука, що встановлюються на пластикові кріплення. Кожна модель рулонних штор в обов'язковому порядку покривається пиловідштовхуючими та антисептичними складами.


Плісе – особливість цих штор у тому, що вони можуть закривати вікно зверху-вниз, знизу-вгору або лише середину залежно від бажання власника.


Японські панелі – рухливі перегородки, які добре розділяють місце і візуально збільшують приміщення.


Головне у таких жалюзі – вибрати матеріал. Є 4 види:
Пластикові. У будинках зустрічаються нечасто, скоріше, це офісний варіант. Дешевше за інших. За ними легко доглядати: досить протирати іноді вологою ганчіркою. Розрізняються якістю пластику: добрий не жовтіє і довго не ламається.

Алюмінієві. Міцні та екологічні, не втрачають форму. Великий вибір кольорів. З недоліків - "шумлять" при відкритому вікні.

Дерев'яні Витончені та благородні, вони наповнюють будинок «живою» енергією. Чудово захищають від сонця.

Бамбукові. Екологічні та дуже красиві. Не пропускають УФ-промені та зберігають здоровий мікроклімат у приміщенні.Протирайте ламелі вологою ганчірочкою або стягуйте пил пилососом.