Скління балконів


Скління балконів – ефективний спосіб захистити відкрите приміщення від впливу атмосферних опадів, різких температурних коливань та ультрафіолетового випромінювання.


Ціна на скління балконів в Харкові безпосередньо залежить від обраної технології та площі засклюваної поверхні.
Фахівці нашої компанії виконують скління балконів та лоджій двох видів:


"Холодне" скління балконів з використанням алюмінієвих профілів. Головне завдання такого скління - захист приміщення від впливу стороннього шуму, дощу, снігу, вітру та пилу.


"Тепло" скління лоджій. Сучасні вікна ПВХ з багатокамерними панелями мають покращені шумо-теплоізоляційні властивості і дозволяють перетворити лоджію на повноцінну теплу кімнату, при цьому не збільшуючи витрати на опалення житла.


Наші фахівці мають багатий практичний досвід в склінні балконів і лоджій, і завжди готові виконати роботи в максимально короткі терміни! Компетентні менеджери допоможуть вам вибрати оптимальний варіант та зорієнтують за актуальними цінами на послуги.
Використовуємо надійні профілі та довговічну фурнітуру. Встановлюємо продукцію, призначену для експлуатації в зонах із суворими кліматичними умовами. Доступний великий вибір варіантів скління: розстібні, розсувні, поворотно-відкидні конструкції. Поверхня може бути ламінована будь-який колір.


Балконні рами виготовляються з тих же профілів, що і пластикові вікна у квартиру:
Salamander


Rehau


КВЕ


Dexen