Ролети на вікнаКожен з нас прагне зробити свій будинок затишним та комфортним. Оскільки оформлення вікна відіграє важливу роль не тільки в декорі приміщення, а й надаванні йому зручності, варто приділити цьому окрему увагу. Створити приємне освітлення в кімнаті будь-якої миті дня, захистити меблі від вигоряння, візуально розширити приміщення допоможуть ролетні штори.


Основою механізму таких штор є карниз, який намотується тканинне полотно. Висота опускання штор регулюється рухами ланцюжка і фіксується за допомогою спеціальних замків, що дозволяє легко регулювати величину світлового отвору. Крім того, механізм штор має такі якісні характеристики як компактність і зручність, так як може встановлюватися з будь-якого боку і не вимагає додаткових кріплень.


Саме полотно рулонних штор також має низку незаперечних переваг. Спеціальне просочення тканини не дозволяє шторам псуватися від несприятливого впливу сонця і зберігає колір тканини довгий час. Також, склад яким оброблена тканина, захищає їх від перепадів температури та вологості. Стійкість до пилу забруднень робить догляд за шторами легким та приємним.


Величезний вибір матеріалів дозволить вибрати ступінь освітленості приміщення, залежно від його призначення, розміру та ваших побажань від півтіні до повної ізоляції світла.


Висока зносостійкість, універсальність, простота догляду – незаперечні переваги рулонних штор, які допоможуть вам у створенні неповторного та функціонального приміщення.

Купити ролетні штори у Харкові недорого можно в нашій компанії.