Установка дверей

Установка дверей

Установка дверей - відповідальний процес, від якого залежить, чи будуть повною мірою виконувати всі свої функції. Ця робота вимагає наявності досвіду, відпрацьованих навичок та спеціальних інструментів, тому надійніше довірити її професіоналу. При самостійному монтажі дверей можна не врахувати деяких особливостей Вашого приміщення та обраної Вами моделі, а це може призвести до проблем із закриванням, виникнення сторонніх шумів та скрипу, зниження експлуатаційних характеристик та псування зовнішнього вигляду виробу. Рекомендуємо довірити встановлення вхідних та міжкімнатних дверей перевіреним фахівцям!
Ось ще кілька причин, чому Вам варто звернутися до нас:
Встановлення дверей здійснюється лише у присутності замовника чи довіреної особи, яка повинна буде поставити свій підпис під актом приймання. Це означає, що Ви оплачуєте лише якісно виконану роботу, а установник несе повну відповідальність за надані послуги.


Демонтаж старих дерев'яних дверей включений до комплексу робіт із встановлення.


Після установки дверей майстер здійснює обробку укосів за домовленістю з клієнтом, що надає дверному отвору акуратного зовнішнього вигляду.


У нас діють демократичні ціни, з якими Ви можете ознайомитись нижче.


Завжди раді запропонувати Вам послугу «двері під ключ», яка включає замір дверних прорізів, вибір виробу та фурнітури за матеріалами та зразками, доставку та встановлення дверей, а також укладення договору прямо у Вас вдома. Всі роботи будуть виконуватися фахівцями, які мають великий досвід і високу кваліфікацію. Таким чином, Ви суттєво заощадите свій час і зробите покупку дверей приємною!