Розсувні двері

Розсувні двері

Що є розсувні міжкімнатні двері?
       На відміну від розстібних, розсувні двері мають складнішу конструкцію. В їх основі – дверне полотно, яке виконується з будь-яких матеріалів за бажанням клієнта. Варто відзначити, що матеріал двері безпосередньо впливає на ціну міжкімнатних дверей купе в Харкові. У нашому каталозі представлений багатий асортимент міжкімнатних дверей, кожна з яких може бути розсувна. Уточнити будь-яку інформацію Ви можете у наших менеджерів. Також вони допоможуть Вам зорієнтуватися у цінах та іншій важливій інформації.
       Що стосується фурнітури, то їй приділяється найбільша увага. Тому що саме вона відповідатиме за експлуатаційні властивості розсувних дверей. Фурнітура таких дверей значно відрізняється. При установці майстра компанії використовують виключно перевірені матеріали, а це означає, що Ви можете бути впевнені, що двері купе прослужать Вам довгу службу.
        Купити найкращі розсувні двері у Харкові Ви можете вже сьогодні. Поспішайте!


Слід зазначити такі переваги розсувних дверей:
Економлять простір. Двері купе потребують трохи менше місця для відкриття, що не можна сказати про розстібні міжкімнатні двері.


Оригінальні. Розсувні двері внесе до дизайну Вашого будинку/квартири неповторність, оригінальність, презентабельність.


Зручні у використанні. Абсолютно жодного шуму в момент ковзання дверей. У той же час, розсувні двері є більш безпечними в порівнянні з іншими видами міжкімнатних дверей.