Двері прихованого монтажу

Приховані двері "невидимки". Їхня особливість полягає в тому, що вони не мають оздоблювального покриття. Фінішне покриття наноситься замовником після монтажу дверей та найчастіше повторює обробку стін навколо дверного отвору (від фарби до штучного каменю). Таким чином досягається ефект "невидимки".
Приховані двері встановлюють у приміщеннях, де двері як такі хочуть приховати. Наприклад у вбиральні, санвузли, підвали, горища, технічні приміщення. Додатковою зручністю таких дверей у вбиральні або ванні є можливість розміщення на внутрішній частині дзеркала.
В інших випадках установка прихованих дверей - як спосіб виділитися, позначити стиль. У багатьох сучасних дизайн рішеннях сьогодні використовують двері "невидимки". Короткий алюмінієвий короб, що не привертає до себе увагу дверне полотно з обробкою приміщення. Так, безперечно, виглядає дуже стильно.
         Технічні особливості:
У прихованих дверях "Невидимках" не передбачені лиштви. Тому при їх монтажі важливою є правильна підготовка отвору за розмірами.
         Основні характеристики дверей "невидимок"
Бувають зовнішнього та внутрішнього відкривання (реверсні). Зовнішнє відкривання "невидимки" передбачає лицьову частину полотна з відкриттям на себе. Внутрішнє відчинення дверей – відкриття від себе.


УКОМПЛЕКТУВАНІ СКРИТИМИ ПЕТЛЯМИ ТА МАГНІТНИМ МЕХАНІЗМОМ! ЗАВОДСЬКІ РІЗАННЯ!


Матеріал облицювання прихованих дверей – щит МДФ.


Дверні полотна вже попередньо загрунтовані, для кращої адгезії з матеріалами, що наносяться на двері (фарба, шпалери, плитка). Загрунтована площина полотна та торці, у білий універсальний ґрунт. Якщо стіни білі, двері після монтажу можна не фарбувати.


Стандартні розміри дверних полотен: 2000*900мм; 2000 * 800мм; 2000*700мм; 2000*600мм + нестандартні розміри до 3000мм за висотою та 1200мм за шириною
Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!